Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

Warsztat wprowadzający

Warsztat wprowadzający

Nazwa szkolenia: Warsztat wprowadzający - zawód linergistki

Opis warsztatu: Warsztat dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się wszystkiego , co jest naprawdę ważne w wykonywaniu zawodu linergistki, a nie chcą od razu płacić za całe szkolenie w obawie, że inwestycja okaże się nietrafiona. Warsztat ten pozwala także wyeliminować błędy na wstępnym etapie podejmowania decyzji o rodzaju szkolenia,  sprzęcie oraz  weryfikuje osobiste predyspozycje do wykonywania zawodu linergistki.

Certyfikat: Po zakończonym warsztacie uczestnik otrzymuje certyfikat. 

Czas trwania: 1 dzień / 6h

Liczba uczestników: 1-4 uczestników

Lokalizacja: Training Center Joanna Peplak, ul. Kasprzaka 31/205, 01-234 Warszawa. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów w Twoim mieście.

Finansowanie: Każde szkolenie/warsztat w naszej ofercie jest dostępne w systemie ratalnym MediRaty. 

Cena: 1 dzień / 900 PLN 

Cena zawiera:  1 dzień warsztatów, prezentacja, praca na skórkach treningowych, praca na urządzeniu, niezbędne materiały do nauki, wsparcie trenera, Voucher o wartości 500zł na szkolenie, * wsparcie księgowe.

Zapisy na warsztat: Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zadatku w wysokości 50%  w dniu zapisu na szkolenie 

Termin warsztatu: Termin warsztatu ustalany jest z góry. Istnieje możliwość ustalenia terminu indywidualnie. 

Podczas zajęć dowiesz się: 

 • Jak zarobić na studiu makijażu

 • Na czym polega praktyczne wykonywanie zawodu

 • Poznasz niezbędne urządzenia do wykonywania makijażu

 • Dowiesz się jak zdobyć uprawnienia zawodowe (certyfikat MEN) 

Jak wygląda egzamin: obecność 100% na warsztatach, aktywnośćTrener: Joanna Peplak, linergistka z 20 letnim doświadczeniem, założycielka Training Center

Program ramowy warsztatów. 

WPROWADZENIE 

 • Wprowadzenie do makijażu permanentnego – jak zdobyć uprawnienia zawodowe  

 • Aspekty prawne wykonywania zawodu linergistki

 • Higiena i wymogi prawne SANEPIDU 

JAK ZAROBIĆ NA STUDIU MAKIJAŻU 

 • Zasady budowania cennika usług 

 • Ile można zarobić na zawodzie linergistki 

 • Dofinansowanie jako narzędzie pozyskiwania klientów 

 • Cechy linergistki jako element przewagi konkurencyjnej  

 • Zarządzanie czasem własnym a budowanie grafiku zabiegów ​

MARKETING i SPRZEDAŻ USŁUG 

 • Kim są Twoi klienci 
 • Jak prowadzić sprzedaż za pomocą mediów społecznościowych

 • W jaki sposób przygotować ofertę dla swoich klientów 

 • Jak pracować z klientem przed, w trakcie i po zabiegu 

WARSZTAT PRAKTYCZNY  

 • Praktyczna obsługa urządzeń do wykonywania makijażu  

 • Zajęcia praktyczne na skórkach treningowych 

 • Przygotowanie stanowiska pracy – przed zabiegiem 

 • Zasady pracy z klientem – po zabiegu

Zamów
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie