Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

Basic Powieki górne i dolne

Basic Powieki górne i dolne

Nazwa szkolenia:  Szkolenie Makijaż Permanentny POWIEKI GÓRNE I DOLNE – (kreski w linii rzęs)

Opis szkolenia: Szkolenie dla osób początkujących oraz wykonujących już makijaż permanentny, podczas którego opanujesz pigmentację powieki górnej i dolnej w linii rzęs. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się korygować defekty  takie jak, asymetria lub  opadająca powieka. Za  pomocą nowych metod wydobędziesz charakter spojrzeniu zgodnie z potrzebami klientki.  

Kreskę górną prowadzimy w  linii rzęs, jak również przeplatamy ją między rzęsami, tak aby podkreślić spojrzenie i optycznie zagęścić rzęsy. 

Certyfikat: Zaświadczenia po ukończeniu Szkolenia/Warsztatu wydawane jest w dwóch językach (polskim i angielskim)  w/g wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej (uprawnienia państwowe), honorowane przez wszystkie firmy i urzędy w krajach Unii Europejskiej.

Czas trwania: 4 dni/ 32h

Liczba uczestników: 1-2 uczestników, istnieje możliwość szkolenia w trybie indywidualnym 

Lokalizacja: Training Center Joanna Peplak, ul. Kasprzaka 31/205, 01-234 Warszawa. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w Twoim mieście.

Jak wybrać ilość dni:  Szkolenie 4 dniowe przeznaczone jest dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym oraz linergistek średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. 

Finansowanie: Każde szkolenie w naszej ofercie jest dostępne w systemie ratalnym MediRaty. Istnieje również  sprawdzenie dla Ciebie możliwości dofinansowania nawet do 100% z Funduszy Europejskich bądź dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Cena:  4 dni - 7500 PLN 

Cena zawiera:  4 dni  szkolenia, egzamin próbny, egzamin teoretyczny oraz praktyczny, praca na skórkach treningowych, praca na modelkach, Certyfikat MEN w języku polskim i angielskim, niezbędne materiały do nauki, wsparcie trenera, konsultacje online, * wsparcie księgowe.

Zapisy na szkolenie: Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata zadatku w wysokości 50%  w dniu zapisu na szkolenie 

Termin szkolenia: Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie 

Jak wygląda szkolenie: Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.  Ćwiczenia prowadzone są na skórkach treningowych oraz modelkach Training Center. Do szkolenia wykorzystywany jest sprzęt najnowszej technologii (możliwość zakupu w Training Center). Podczas szkolenia istnieje możliwość pracy na własnym urządzeniu, z własną modelką - o szczegóły należy pytać organizatora szkolenia. 

Jak wygląda egzamin: Wstępny egzamin polega na badaniu wiedzy PMU kursanta. Egzamin główny składa się z dwóch części: teoretycznej - egzamin ustny, praktycznej - praca na modelce.  

Trener: Joanna Peplak, linergistka z 20 letnim doświadczeniem, założycielka Training Center

Efekty

W zakresie wiedzy uczestnik posiada:

 • wiedzę na temat rodzaju skór i ich budowy

 • znajomość pigmentów (ich skład, różnice w barwnikach),

 • znajomość igieł oraz środków znieczulających

 • wiedzę na temat kolorymetrii w makijażu permanentnym

 • informacje dotyczące aspektów prawnych oraz medycznych w zawodzie linergistki 

 • informacje jak uniknąć podstawowych błędów w pigmentacji 

 • wiedzę na temat metod rozjaśniania i usuwania barwnika

 • informacje dotyczące zastosowania kamuflażu w makijażu permanentnym 

 • wiedzę na temat zagadnień marketingowych 

 • informacje dotyczące założenia działalności gospodarczej  

W zakresie umiejętności uczestnik potrafi: 

 • przeprowadzić wywiad oraz konsultację z klientką

 • stosować zasady higieny

 • przygotować stanowisko do pracy zgodne z wymogami BHP

 • dobrać metodę pigmentacji 

 • przeprowadzić analizę kolorystyczną

 • samodzielnie wykonać rysunek wstępny (wizualizację)

 • samodzielnie wykonać makijaż permanentny powiek górnych i dolnych w linii rzęs, rozcieniowanych - ombre, dekoracyjnych eyeliner, butterfly. 

W zakresie kompetencji uczestnik potrafi:

 • omówić procedury zabiegu

 • zrozumieć potrzeby klienta oraz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom

 • przestrzegać etyki swojego zawodu

 • wykonać usługę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klienta

 • wykonać dokumentację fotograficzną 

 • udzielić odpowiednich zaleceń pozabiegowych
  udzielać konsultacji klientkom w trakcie rekonwalescencji

Zamów
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie