Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

Brwi 3 metody ombre, pudrowa, microblading

Brwi 3 metody ombre, pudrowa, microblading

Nazwa szkolenia: Szkolenie Makijaż Permanentny brwi 3 metodami OMBRE, PUDROWA, MICROBLADING 

Opis szkolenia: Szkolenie dla linergistek średniozaawansowanych i zaawansowanych, podczas którego opanujesz pigmentację metodą ombre, pudrową oraz metodą łączoną (microblading + pudrowe ombre). 

Metoda microblading  to technika, w której każdy z włosków modelowany jest z osobna. Włoski tworzone są za pomocą specjalnego mikro-ostrza, który wraz z barwnikiem zostaje wprowadzany do wierzchnich warstw skóry. Metoda ta pozwala  na właściwe rozmieszczenie włosków na łuku brwiowym. Włoski modelują i zagęszczają łuk brwiowy zgodnie z naturalnym ich ułożeniem. 

Metoda brwi ombre  to subtelna metoda pigmentacji polegająca na delikatnym stopniowaniu koloru aż do uzyskania pięknego przejścia ku zewnętrznym krawędziom. Dzięki tej metodzie uzyskujemy podstawę modelującą brwi oraz efekt roztarcia nad nią. 

Metoda pudrowa to najdelikatniejsza metoda implementacji barwnika, polegająca  na równomiernym  rozłożeniu koloru na całej długości brwi. Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekt delikatnej mgiełki. 

Metoda łączona - dzięki metodzie ombre i pudrowej uzyskuje się regularność i symetrię łuków brwiowych oraz jako dopełnienie używamy metody manualnej (microblading), która pozwala uzyskać efekt naturalnych włosów wykonanych za pomocą micro - ostrza. 

Certyfikat: Zaświadczenia po ukończeniu Szkolenia/Warsztatu wydawane jest w dwóch językach (polskim i angielskim)  w/g wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej (uprawnienia państwowe), honorowane przez wszystkie firmy i urzędy w krajach Unii Europejskiej.

Czas trwania: 1 dzień (8h)

Liczba uczestników: 1-2 uczestników, istnieje możliwość szkolenia w trybie indywidualnym 

Lokalizacja: Training Center Joanna Peplak, ul. Kasprzaka 31/205, 01-234 Warszawa. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w Twoim mieście.

Jak wybrać ilość dni:  Szkolenie 1 dniowe przeznaczone jest dla linergistek średniozaawansowanych i zaawansowanych, które chcą poszerzyć swoja ofertę.  

Finansowanie: Każde szkolenie w naszej ofercie jest dostępne w systemie ratalnym MediRaty. Istnieje również  sprawdzenie dla Ciebie możliwości dofinansowania nawet do 100% z Funduszy Europejskich bądź dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Cena:  1 dzień - 2500 PLN 

Cena zawiera: 1 dzień  szkolenia, egzamin próbny, egzamin teoretyczny oraz praktyczny, praca na skórkach treningowych, praca na modelkach, Certyfikat MEN w języku polskim i angielskim, niezbędne materiały do nauki, wsparcie trenera, konsultacje online, * wsparcie księgowe.

Zapisy na szkolenie: Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata zadatku w wysokości 50%  w dniu zapisu na szkolenie. 

Termin szkolenia: Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie 

Jak wygląda szkolenie: Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.  Ćwiczenia prowadzone są na skórkach treningowych oraz modelkach Training Center. Do szkolenia wykorzystywany jest sprzęt najnowszej technologii (możliwość zakupu w Training Center). Podczas szkolenia istnieje możliwość pracy na własnym urządzeniu, z własną modelką - o szczegóły należy pytać organizatora szkolenia. 

Jak wygląda egzamin: Wstępny egzamin polega na badaniu wiedzy PMU kursanta. Egzamin główny składa się z dwóch części: teoretycznej - egzamin ustny i pisemny, praktycznej - praca na modelce.  

Trener: Joanna Peplak, linergistka z 20 letnim doświadczeniem, założycielka Training Center

Efekty: 

W zakresie wiedzy uczestnik posiada: 

 • wiedzę na temat rodzaju skór i ich budowy

 • znajomość pigmentów (ich skład, różnice w barwnikach),

 • znajomość igieł, ostrzy oraz środków znieczulających

 • wiedzę na temat kolorymetrii / mieszania barwników w makijażu permanentnym brwi

 • informacje dotyczące aspektów prawnych oraz medycznych w zawodzie linergistki 

 • informacje jak uniknąć podstawowych błędów w pigmentacji 

 • wiedzę na temat metod rozjaśniania i usuwania barwnika

 • informacje dotyczące zastosowania kamuflażu w makijażu permanentnym 

 • wiedzę na temat zagadnień marketingowych 

 • informacje dotyczące założenia pierwszej działalności gospodarczej  

W zakresie umiejętności uczestnik potrafi: 

 • przeprowadzić wywiad oraz konsultację z klientką

 • stosować zasady higieny

 • przygotować stanowisko do pracy zgodne z wymogami BHP

 • dobrać metodę pigmentacji 

 • przeprowadzić analizę kolorystyczną

 • samodzielnie wykonać rysunek wstępny (wizualizację)

 • samodzielnie wykonać makijaż permanentny brwi metodą microblading, ombre i pudrową

W zakresie kompetencji uczestnik potrafi:

 • omówić procedury zabiegu

 • zrozumieć potrzeby klienta oraz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom

 • przestrzegać etyki swojego zawodu

 • wykonać usługę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klienta

 • wykonać dokumentację fotograficzną 

 • udzielić odpowiednich zaleceń pozabiegowych

 • udzielać konsultacji klientkom w trakcie rekonwalescencji

Zamów
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie