Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

Szkolenia z dofinansowaniem

Cześć 🤗
 
Mam na imię Natalia i jestem tu po to, aby podczas Twojego szkolenia dopełnić wszystkich formalności😇 

Jeśli chciałabyś zacząć nową drogę zawodową jako linergistka albo zwiększyć kompetencje swoje lub swojego zespołu, porozmawiaj ze mną na temat możliwości dofinansowania na takie szkolenie. 
 
Z dofinansowania mogą skorzystać osoby posiadające własną działalność gospodarczą lub osoby bezrobotne.


W TRAINING CENTER JOANNA PEPLAK możesz zapłacić za szkolenie za pomocą 6 różnych metod płatności.

DOTPAY - To wygodne i przejrzyste narzędzie pozwalające skorzystać z kompleksowych metod płatności za nasze szkolenia. Podczas zapisu na kurs mogą Państwo w dogodny sposób sfinalizować transakcję jedną z metod płatności, a mianowicie poprzez: 

– automatyczną obsługę kilkunastu przelewów bankowych;

– BLIK

– płatność za pomocą przelewów tradycyjnych.


MEDIRATY - System płatności ratalnej umożliwiający sfinansowanie szkolenia, ewentualnie zabiegu makijażu permanentnego lub jeśli chcesz być np.modelką na szkoleniu 

Mediraty to: brak wstępnych opłat, korzystne oprocentowanie i minimum formalności

Maksymalna kwota pożyczki to 50.000 zł

POŻYCZKA NA KSZTAŁCENIE - Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego. Przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, zamieszkujących na obszarze Polski, chcących rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.

-  oprocentowanie: pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów opracowania, itp.)

- spłata: pożyczki spłacane są w równych ratach, w cyklu miesięcznym

- umorzenie: istnieje możliwość umorzenia 20 – 25% kwoty pożyczki

DOFINANSOWANIE Z URZĘDU PRACY - Ze względu na to, że jesteśmy placówką figurującą w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) oraz posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków publicznych, oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

O sfinansowanie szkolenia w trybie indywidualnym może ubiegać się osoba:

- bezrobotna

- poszukująca pracy

- pracownik oraz osoba wykonująca inną pracę zarobkową lub działalność gospodarczą w wieku 45 lat i powyżej zainteresowana pomocą w rozwoju zawodowym, po zarejestrowaniu się w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy.

LEASELINK- Jeśli prowadzisz firmę możesz skorzystać z leasingu niezależnie od formy i czasu prowadzenia działalności.

– formalności załatwisz z dowolnego miejsca, bez dokumentów i danych finansowych,
– szybki proces weryfikacji,
– harmonogram spłat od 1 miesiąca do 4 lat,
– wszystkie opłaty związane z zakupem usługi możesz uwzględnić w kosztach swojej działalności.

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY - Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa), które zatrudniają m.in. 1 osobę na umowę o pracę.

Poziom dofinansowania:

–  80% kosztu kursu w przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę,
– 100% kosztu kursu w przypadku mikroprzedsiębiorstw.

Nie wiesz którą formę dofinansowania wybrać?
Skontaktuj się ze mną, wyjaśnię wszelkie wątpliwości a całą dokumentację przygotuję za Ciebie :) 
Tel. 786801755  Pon. - pt. 9-16

Do usłyszenia!
Nati 😉

         

Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie