Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

Regulamin dla modelek

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO ZABIEGU W CHARAKTERZE MODELKI JEST NIE POSIADANIE  ŚLADÓW POPRZEDNIEGO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO. JEŚLI TWÓJ STARY MAKIJAŻ JEST PRAWIE NIEWIDOCZNY, WYŚLIJ DOBREJ JAKOŚCI ZDJĘCIE MAKIJAŻU DO OCENY NA MAILA joanna@jpszkolenia.pl
 
ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZABIEG PRZECZYTAJ DOKŁADNIE PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE www.jpszkolenia.pl W ZAKŁADCE „ZABIEGI”
 
MODELKA, DOKONUJĄCA REZERWACJI , KTÓRA Z POWODU NIE ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM  I ZATAJENIEM INFORMACJI SKUTKUJĄCYCH NIE WYKONANIEM ZABIEGU, PONOSI KOSZT RÓWNOWARTOŚCI ZABIEGU – 299 ZŁ 
 
 1. Modelka to osoba poddająca się zabiegowi wykonywanego przez kursantkę ( osoba ucząca się) pod okiem doświadczonego trenera/szkoleniowca.
 2. Niniejszym wyrażam zgodę na udział w charakterze modelki/modela i wykonanie na mnie zabiegu:  MAKIJAŻU PERMANENTNEGO przez kursantkę wyłącznie na moją odpowiedzialność. W związku z tym nie będę rościć żadnych pretensji za efekt końcowy ani od osoby szkolonej, ani od organizatora szkolenia oraz w przypadku niezadowalającego efektu nie będę umieszczała negatywnych opinii na temat trenera i Centrum szkoleniowego Joanny Peplak, na forach internetowych , Google i fanpage „Training Center Joanna Peplak” oraz „Makijaż permanentny ”
 3. Zabieg zostanie wykonany odpłatnie. Podczas rezerwacji terminu na zabieg konieczne jest dokonanie płatności z góry, w przeciwnym razie termin po 3 dniach zostanie anulowany automatycznie. 
 4. Wpłacona należność za zabieg wykonany na szkoleniu nie podlega zwrotowi. 
 5. Training Center Joanna Peplak nie jest w stanie określić dokładnego czasu trwania zabiegu.
 6. Oświadczam, ze zostałam poinformowana o tym, że mogę zgłosić się na dodatkową korektę uzupełniającą płatną 299zł 
 7. Cena zabiegu: zabieg pierwszy 299 zł, cena każdej kolejnej korekty (zabiegu) to 299 zł.
 8. Korekta do makijażu permanentnego zostanie wykonana również przez kursantkę w innym terminie i  podczas innego szkolenia. 
 9. Na umówiony zabieg należy przybyć punktualnie. Spóźnienie powyżej 20 minut,  może skutkować odwołaniem zabiegu – wówczas wpłacona należność za zabieg przepada. 
 10. Makijaż permanentny w charakterze modelki może wymagać więcej niż jednej korekty (zabiegu) ze względu na nierównomierne przyjęcie się pigmentu spowodowane pracą osoby uczącej się- kursantki. 
 11. Oświadczam, że nie występują u mnie żadne z czynników lub okoliczności, stanowiących przeciwwskazania do wykonania zabiegu i mam świadomość, że w przypadku ich zatajenia biorę na siebie pełną odpowiedzialność za negatywne skutki wykonanego zabiegu, w tym możliwość wystąpienia powikłań. 
Ponadto poinformowano mnie:
 • O przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu,
 • O zaleceniach pozabiegowych, które otrzymałam również w formie papierowej po zabiegu 
 • w pierwszych dniach po zabiegu pigmentacja będzie ciemniejsza/intensywniejsza,
 • do ok. tygodnia po pierwszym zabiegu pigment może wyłuszczyć się do 50-60% 
 • zależne od typu skóry, konieczne będą czynności uzupełniające, koszty tych czynności będą obliczane odrębnie w zależności od nakładu pracy
 • w celu zagwarantowania skutecznego procesu gojenia w pierwszych 4 tygodniach po zabiegu należy unikać:
  • opalania w solarium i na słońcu (należy unikać naświetlania promieniami UV)
  • pobytu w saunie, pływania
 • u nosicieli wirusa opryszczki (Herpessimplex) mogą wystąpić objawy tej dolegliwości po zabiegu na usta. Należy zapobiegawczo stosować tabletki Heviran (400 lub 800 mg): 4/5 dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu, 3-4 dni po zabiegu). Opryszczka jest typową reakcją w przypadku makijażu ust. Jestem świadoma i akceptuję fakt, że w 90% przypadków zabieg makijażu permanentnego może być przyczyną uaktywnienia się wirusa opryszczki (Herpessimplex). Zapobiegawczo zaleca się stosowanie tabletek Heviran lub Hascovir control
 • po zabiegu skóra jest podrażniona, zaczerwieniona i może spuchnąć, co jest reakcją normalną. W zależności od indywidualnych predyspozycji podrażnienia ustępują po kilku godzinach lub po kilku dniach w trakcie zabiegu następuje przerwanie ciągłości naskórka, w wyniku czego tworzy się strupek, który odpada po około kilku dniach. Nie wolno zdrapywać strupka, pocierać go. Pigmentację brwi goimy na sucho. Po ok. 4 dniach zaleca się stosowanie maści łagodzącej(maść otrzyma modelka po zabiegu). 
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie