Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

Regulamin dla klientek

JEŚLI POSIADASZ ŚLADY POPRZEDNIEGO MAKIJŻU PERMANENTNEGO, WYŚLIJ DOBREJ JAKOŚCI ZDJĘCIE MAKIJAŻU DO OCENY NA MAILA kontakt@jpstudio.pro
 
ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZABIEG PRZECZYTAJ DOKŁADNIE PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE www.jpszkolenia.pl W ZAKŁADCE „ZABIEGI”
 
 1. Każdy zabieg makijażu permanentnego w Studio Makijażu Permanentnego Joanny Peplak jest wykonywany przez licencjonowaną linergistkę wyłącznie za wyraźną zgodą klientki i na jej odpowiedzialność.
 2. Pierwszą korektę utrwalającą efekty zabiegu podstawowego należy wykonać po zregenerowaniu się skóry w miejscu wykonania zabiegu w przedziale czasu od 4 tygodni (minimalny czas potrzebny do regeneracji skóry podrażnionej zabiegiem) do 2  miesięcy po wykonaniu tego zabiegu. Cena pierwszej korekty wykonanej zgodnie z regulaminem do 2 miesięcy  po zabiegu podstawowym, jest zawsze uwzględniona w cenie tego zabiegu i nie wymaga dodatkowych opłat. 
 3. Jeśli jedna (pierwsza) korekta utrwalająca z powodu słabego przyjmowania się barwnika w skórze okaże się niewystarczająca do uzyskania zadowalającego efektu, linergistka po uprzedniej konsultacji może zdecydować o wykonaniu kolejnej (drugiej i każdej kolejnej) płatnej korekty utrwalającej. 
 4. Wszystkie korekty z zastrzeżeniem punktu 2, są płatne – korekta wykonana do 2 miesięcy po pierwszej korekcie jest  płatna dodatkowo 200zł , odświeżenie makijażu do 1 roku, odświeżenie do 1,5 roku oraz do 2 lat  – płatne zgodnie z cennikiem.
 5. Wobec każdego zabiegu i usługi wykonywanych w  Studio Makijażu Permanentnego Joanny Peplak obowiązuje rezerwacja terminu telefoniczna, mailowa lub osobiście w Studio, rezerwacje należy potwierdzić na mailu. 
 6. Przy rezerwacji terminu na zabieg, bądź w dniu zabiegu  konieczna jest rezerwacja terminu na korektę za ok 4- 8 tygodni od daty zabiegu. 
 7. Podczas rezerwacji terminu na zabieg konieczne jest dokonanie przedpłaty w kwocie 200zł, w przeciwnym razie termin po 3 dniach zostanie anulowany automatycznie. Dane do przelewu wysyłamy wraz z potwierdzeniem rezerwacji  na wskazanego maila. 
 8. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie możliwe wykonanie zabiegu  w ustalonym terminie ze strony klientki – wpłacony zadatek nie jest zwrotny.
 9. W przypadku gdy Klientka nie odwoła zabiegu min. 2 dni wcześniej  do godz. 15:00 – wpłacony zadatek nie jest zwrotny natomiast w przypadku umówionej korekty, termin przepada i kolejna korekta jest już płatna 200zł.
 10. Na umówiony zabieg należy przybyć punktualnie. W przypadku spóźnienia powyżej 20 minut, linergistka ma prawo odmówić wykonania zabiegu – wówczas zaliczka na zabieg przepada, w przypadku korekty bezpłatnej jest umawiany kolejny termin płatnej korekty 200zł.
 11. Wykonanie zabiegu makijażu permanentnego w innym gabinecie niż Studio Makijażu Permanentnego Joanny Peplak nie uprawnia do skorzystania z bezpłatnych lub płatnych korekt zabiegu. W przypadku chęci poprawienia makijażu wykonanego w innym gabinecie taki zabieg traktowany jest i wyceniany jako zabieg podstawowy. 
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie