Facebook Instagram LinkedIn YouTube
   
SZKOLENIA

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Szkolenia z dofinansowaniem zobacz szczegóły

O mnie

Witaj,

Dziękuję Ci za zainteresowanie moimi szkoleniami. Jeśli poważnie rozważasz drogę, jaką ja wybrałam 20 lat temu,  jestem pewna, że mamy ze sobą dużo wspólnego. „Hmm… nic na to nie wskazuje” – pomyślisz, ja jednak wiem, że tak właśnie jest i przekonasz się o tym, gdy się bliżej poznamy!
 
Każdy kiedyś zaczynał… i żaden mistrz się nim nie urodził, a determinacja, jaka w Tobie drzemie, da Ci dopiero prawdziwą  satysfakcję. Ja mam to szczęście, że mi się nigdy nie znudziło i pomimo  przeciwności nie dałam za wygraną, a niepowodzenia, których  doświadczyłam, traktowałam jako naukę – czasami była to baaaardzo gorzka pigułka do przełknięcia, ale skoro wciąż tu jestem, to znaczy, że jednak branża mnie potrzebuje, a ja potrzebuję jej! ;)
 
Niezależność. Czy to nie tego każdy z nas pragnie? Ja właśnie w  tym zawodzie odnalazłam tę niezależność i wolność. Nie umiem opisać, jak bardzo chcę i potrzebuję być niezależna,  dlatego tak kocham tę robotę :) Jeśli czujesz, że pragniesz od życia tego samego, a wciąż wahasz  się, czy się odważyć, poznajmy się – powiem Ci, jak ja to robię.
 
Kim jestem i na co możesz liczyć z mojej strony? 
Jestem kosmetologiem, linergistką, wizażystką, trenerką makijażu   permanentnego, biegłym sądowym w dziedzinie pigmentacji, jak  również przedsiębiorcą. Moją misją jest kompleksowe wspieranie linergistek w ich rozwoju  zawodowym oraz towarzyszenie osobom, które chcą zacząć swoją profesjonalną  przygodę z makijażem permanentnym. Jeśli szukasz mentorki,  która pomoże Ci zgłębić wszelkie aspekty merytoryczne i  biznesowe zawodu linergistki, to jesteś we właściwym miejscu. W branży makijażu permanentnego pracuję od ponad 20 lat.  Wiem, jak satysfakcjonująca, a zarazem odpowiedzialna bywa  ta  droga.

Przeszłam ją sama, kończąc w międzyczasie studia i szkołę  wizażu, prowadząc własne studio, uczestnicząc w przeróżnych  szkoleniach i kongresach, zatrudniając i szkoląc młode linergistki,  wciąż podwyższając sobie poprzeczkę i zdobywając kolejne  kompetencje… osiągając zawodowe sukcesy, ale też ponosząc ludzkie  porażki, wciąż walcząc z wątpliwościami i ucząc się na własnych  błędach. Dziś mam tę szansę dzielić się całą techniczną stroną  zawodu, jak również swoimi wnioskami i rozwiązaniami, których na starcie potrzebujesz. To piękna, lecz chwilami trudna podróż  moją rolą jest Ci ją ułatwić i odkryć jej wszystkie tajemnice.  Podczas szkoleń kładę nacisk na perfekcyjne opanowanie umiejętności praktycznych, co stanowi absolutną podstawę w tym zawodzie, a jednocześnie dbam o to, byś w swojej pracy czuła się pewnie, miała zaufanie do siebie i swoich zdolności oraz byś wiedziała, że usługi, które oferujesz, są na najwyższym poziomie.

Współpracując ze mną, otrzymujesz:
- moje pełne wsparcie w rozwoju zawodowym niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś – spersonalizowane warsztaty praktyczne, konsultacje po zakończeniu szkoleń, możliwość doszkolenia z dowolnego aspektu pigmentacji, grupę wsparcia pozostałych kursantek;
- bezpieczne warunki nauki, odpowiedź na każde pytanie i każdą wątpliwość z obszarów zarówno czysto technicznych, jak i związanych z rynkiem usług pigmentacyjnych, pracą z klientem, prowadzeniem salonu, nawiązywaniem partnerstw biznesowych itd.;
rzetelną i szczerą informację zwrotną dotyczącą Twoich umiejętności, mocnych stron i obszarów, które wymagają doszkolenia, a także wskazówki, jak dalej pokierować swoją ścieżką rozwoju w zawodzie;
- i wiele innych korzyści, których nie sposób tu wymienić – po prostu jestem przy Tobie wtedy, kiedy tego potrzebujesz i towarzyszę Ci w rozwoju, kibicując, doradzając, a przede wszystkim – mając na uwadze dobro Twoje i Twoich przyszłych klientów.
Zapraszam Cię zatem pod moje skrzydła – pokażę Ci, jak rozwinąć swoje :) 

Joanna Peplak 
 
 
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę. Skontaktujemy się z Tobą.
Zostań modelką podczas szkolenia
Sprawdź terminy sprawdź

REKOMENDACJE

Poprzednia rekomendacja

Czas szkolenia był wspaniały, aż żal kończyć . Dzięki Pani Asi przekonałam się ze droga która chce podążać jest właściwa. Cieszę się bardzo, ze miałam przyjemność Was poznać dziewczyny !Jesteście fantastyczne:) Dziękuje za wiedzę, motywacje oraz za wspaniałe emocje, które z Wami doświadczałam. 
Luiza Żuchlińska
Asia to właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Szkolenie indywidualne, to coś czego potrzebuje każdy, kto wchodzi w świat PMU i teraz już to wiem. Jestem zachwycona szkoleniem. Asia ma ogromną wiedzę i bardzo dostępnie i w przyjemny sposób przekazuje ją na szkoleniu.
Wszystko jest dopracowane i dograne, wspaniała asystentka dba o detale. Czułam się zaopiekowana od samego początku
Alicja Staszewska - Witek
Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu u Asi i z całego serca polecam! Asia to trener z sercem na dłoni. Krok po kroku pomaga odkryć świat PMU. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i każda wątpliwość jest rozwiana. Szkolenie odbywa się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. I co istotne w nauce jest bardzo dużo praktyki. Makijaże wychodzące spod jej ręki to mistrzostwo! Dzięki Asiu i napewno do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!
Katarzyna Grzegorczuk
Szkolenie dopasowane do moich potrzeb, świetna organizacja pracy. Ćwiczenia tylko na modelkach. Przyjazna atmosfera! Sama Joanna to charyzmatyczna, ciepła osoba z dużymi pokładami cierpliwości . Gorąco polecam!
Aleksandra Musiał
To magiczne miejsce. Jeśli kiedy kolwiek przyjdzie Ci do głowy aby zainwestować dobrze swoje pieniadze w doszkalanie i wlasny rozwój to To miejsce jest idealne. Dlaczego ?Ja właśnie skończyłam taki kurs doszkalajacy...Indywidualny i teraz mogę powiedzieć, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Pani Asia to wyjątkowa osoba... długo przeprowadza wywiad z kursantem aby móc jak najlepiej dopasować trening do kursanta; Mi Pani Asia poświęciła wiele uwagi i czasu... każda jej krytyką jak i pochwała była na wagę złota. Kazdy problem był rozwiazywany od samego początku aż do końca...mnostwo pytan, mnostwo informacji a przede wszystkim mila atmosfera, ktora pomagala skupic sie na nauce.
Małgosia Bielecka
Dziękuje Ci Asiu za ten czas, czas praktyki czas wiedzy, czas cierpliwości, czas wskazówek. Szkolenie indywidualne z Tobą to przyjemność jaką doznałam, dlaczego? Bo miałam okazję poznać bardzo dobrego specjalistę PMU z otwartą głową (podziwiam Cię) Jesteś bardzo dobrym, wymagającym nauczycielem, co sobie cenie ,i najlepszym. Będę ten czas wspominać jak najlepiej i z uśmiechem na twarzy. 
Katarzyna Szczepańska
Niedawno ukonczylam 10 dniowe szkolenie u Joanny Peplak i jestem z niego bardzo zadowolona . Wszystko bylo swietnie zorganizowane,
wiedza teoretyczna i praktyczna zostala mi przekazana w taki sposob, że z zaciekawieniem chcialo sie sluchac i pracowac wiecej i wiecej.
Szczerze polecam, kazdemu kto marzy by poznac swiat makijazu permanentnego i chce zaczac dzialac w branzy ale rowniez tym ktorzy potrzebuja sie doszkolic by czuc sie pewniej i osiagnac najwyzszy poziom w swojej pracy 
Eliza Kamińska
Nie znam osoby o większym doświadczeniu w PMU niż Asia. Jestem nauczycielem i wykładowcą wiec dla mnie liczy się rzetelność w przekazaniu informacji - zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Asia to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! I Ktokolwiek chce zrobić pierwszy krok w branży PMU musi do niej trafić ! Ma bardzo bogatą wiedzę i umie ją przystępnie przekazać ,a jej ciekawych opowieści o rożnych przypadkach z jakimi miała do czynienia ,słucha się z otwartą buzią - w końcu robi to pół życia. Poza tym to energetyczna i pozytywnie nastawiona do ludzi osoba, z ogromna pasja do tego co robi. Fajna babka z niej. Serdecznie polecam !
Agnieszka Bień
Następna rekomendacja
zobacz na mapie